Dlaczego SuperKsięgowa.pl?

SuperKsięgowa.pl to pierwsze dostępne zdalnie biuro rachunkowe dla MŚP z pełnym zakresem obsługi księgowej.

Zaufało nam już ponad 20.000 firm!

SuperKsięgowa to...

Stała opieka księgowa doświadczonych ekspertów

Niezależnie od tego w jakiej branży działasz i jaki rodzaj działalności prowadzisz zespół licencjonowanych księgowych zapewni Ci kompleksową obsługę księgową. Naszym Klientom udostępniamy kontakt do księgowych. W ramach dostępnych pakietów obsługi sam decydujesz jak często i jaki zakres konsultacji jest Ci potrzebny.

Gwarancja poprawności księgowania przez system

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za poprawność księgowania przez system. To unikat na rynku! Ponadto nasze ubezpieczenie OC o wartości 4.000.000 PLN w 100% chroni Twój biznes przed skutkami ewentualnych błędów księgowych. To wartość prawie ośmiokrotnie wyższa niż w przypadku większości biur rachunkowych w Polsce.

Pełna zgodność z aktualnymi przepisami prawa

Zapewniamy zgodność z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz Rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie prowadzenia KPiR. Gwarantujemy m.in. drukowanie danych z zachowaniem chronologii wpisów i wzoru księgi, budowę księgi zgodną z rozporządzeniem MF w sprawie prowadzenia PKPiR.

Gwarancja poufności i ochrony dostępu

SuperKsięgowa.pl ma certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg normy ISO:27001. To rozwiązanie stosowane w renomowanych instytucjach finansowych, bankach i firmach ubezpieczeniowych. Stosujemy skrupulatnie procedury bezpieczeństwa określone w Polityce Bezpieczeństwa.

Gwarancja stabilności i bezawaryjności

Stały monitoring stabilności systemu, antyawaryjne rozwiązania chmury obliczeniowej, zastępcze serwery w centrum danych, kopia bezpieczeństwa co 1 minutę – nadzór nad stabilnością SuperKsiegowej.pl prowadzimy przez całą dobę.

Klienci o Nas

Integracja z kontem
Gwarancję zapewnia
Fundusze europejskie
Transakcje obsługuje
Aplikacja mobilna