Pracuj z nami!

Interesuje Cię kariera w branży księgowej? Dołącz do szybko rosnącego, zgranego zespołu SuperKsięgowa.pl.

Wybierz najlepszą ofertę pracy dla siebie!
Szukamy pozytywnie nastawionych, ambitnych, sumiennych, świetnie zorganizowanych i nastawionych na rozwój osób.

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie, w dogodnie zlokalizowanych biurach
  • Dobrą atmosferę w miłym, młodym i zgranym zespole
  • Możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego w ramach Akademii Superksięgowej
  • Indywidulaną ścieżkę kariery
  • Premie za wydajność i efektywność pracy
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

SuperKsięgowa.pl to pierwsze dostępne zdalnie biuro rachunkowe dla MŚP z pełnym zakresem obsługi księgowej. To uznana na rynku marka – jedno z najpopularniejszych tego typu rozwiązań w Polsce, docenione przez Klientów, wyróżnione licznymi nagrodami i certyfikatami. Operatorem platformy SuperKsięgowa.pl jest Cyber Productivity S.A.

SuperKsięgowa.pl jest partnerem mBanku w zakresie oferty „mKsięgowość”, będącej pierwszą pełną integracją usług bankowych i księgowych w ramach jednego, firmowego konta.

Zobacz nasze aktualne oferty pracy:

Księgowa/-y Prowadząca/-y KPiR

Miejsce pracy: Warszawa (nr ref.: KP/KPiR/WWA/01/16), Lublin (nr ref.: KP/KPiR/LUB/01/16), Toruń (nr ref.: KP/KPiR/TOR/01/16)

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów wprowadzonych przez asystentki, kontrola wyliczania podatku, usługi dodatkowe, zamkniecie miesiąca, zamknięcie roku
  • porady księgowe dla Klientów (po dodatkowych szkoleniach)
  • delegowanie zadań i rozliczanie ich wykonania, koordynacja prac zespołu, zwiększanie wydajności pracy zespołu
  • kontrola merytoryczna procesów księgowych w zespole
  • bieżące śledzenie zmian w przepisach podatkowych, przekazywanie informacji zespołowi, konsultacje w zespole
  • ocena pracy zespołu, przydzielanie premii

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR
  • znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT
  • min.5-letnie doświadczenie w dziale księgowości
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub firmach outsourcingowych
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności komunikacyjne
  • szybkość pracy na komputerze
  • energiczność, zaangażowanie, wytrwałość
  • sumienność, dokładność, pracowitość
  • znajomość obsługi programu excel
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie
  • Rozwój kwalifikacji w kierunku Głównej Księgowej wg modelu amerykańskiego

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza:

Księgowa Prowadząca Lublin

Księgowa Prowadząca Toruń

Księgowa Prowadząca Warszawa

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawy.

Asystent/ka Księgowego

Miejsce pracy: Warszawa (nr ref.: AS/WAW/01/16), Lublin (nr ref.: AS/LUB/01/16), Toruń (nr ref.: AS/TOR/01/16)

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • kwalifikacja merytoryczna dokumentów do kategorii podatkowych
  • kontakt z Klientem
  • archiwizacja dokumentacji księgowej
  • raportowanie pracy przy użyciu specjalistycznych narzędzi
  • zlecone prace biurowe.

Wymagania:

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowy atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w miłym i zgranym zespole
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego, poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz współpracę z doświadczonymi księgowymi
  • szkolenia zawodowe i podnoszenie kwalifikacji w ramach Akademii SuperKsięgowej
  • szkolenie zgodnie z amerykańskimi standardami obsługi Klientów
  • premie za wydajność i efektywność pracy
  • dodatkowe benefity pozapłacowe.

Asystentka Księgowej Prowadzącej Lublin

Asystentka Księgowej Prowadzącej Toruń

Asystentka Księgowej Prowadzącej Warszawa

Integracja z kontem
Gwarancję zapewnia
Fundusze europejskie
Transakcje obsługuje