Wsparcie techniczne

Korzystasz z mKsięgowości Start i potrzebujesz pomocy? Zapraszamy na stronę pomocy technicznej! Nasza wyszukiwarka przeszukuje bazę pytań w czasie rzeczywistym, już po wprowadzeniu pierwszych liter czy słowa kluczowego. Sprawdź jakie to proste! Po wprowadzeniu słowa „kasuj” dowiesz się jak usunąć fakturę sprzedaży lub wprowadzony wydatek, a wprowadzając frazę „kwota wolna” system wyświetli wszystkie artykuły, gdzie ona występuje. Poniżej pola wyszukiwania znajdziesz popularne tematy, najczęściej wyszukiwane przez innych użytkowników.

Wpisz_swoje_pytanie

Jeśli rozpoczynasz pracę z mKsięgowością skorzystaj z opcji Pierwsze kroki! Znajdziesz tam listę artykułów, które pozwolą na poprawne sparametryzowanie konta czy przeniesienie danych z innego systemu księgowego. W razie problemów nie wahaj się do nas napisać w celu uzyskania wyjaśnień lub zlecenia dodatkowej usługi. Pamiętaj, że nie należy rozpoczynać pracy z systemem przed właściwym uzupełnieniem danych początkowych.

Pierwsze_kroki

W następnej sekcji znajdziesz artykuły pogrupowane według haseł, którymi są poszczególne zakładki systemu oraz najważniejsze funkcjonalności. Zatem chcąc dowiedzieć się wszystkiego o składkach ZUS w systemie mKsięgowość najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie kategorii ZUS. Każdy blok tematyczny oznaczony jest literami QA. Po prawawej stronie natomiast wyświetlana jest lista najpopularniejszych pytań.

QA

Jeśli zagadnienie jest bardziej skomplikowane lub prowadzisz nietypową działalność i nie znalazłeś właściwej odpowiedzi, system zaproponuje wysłanie zapytania do zespołu wsparcia. Wystarczy kliknąć w przycisk Kontakt do zespołu pomocy oraz uzupełnić formularz.

Kontakt_do_zespołu_pomocy

Pamiętaj, że finanse czasami lepiej pozostawić specjalistom. Sprawdź co możesz zyskać w ramach abonamentów Komfort i Premium.

Pozostaw nam swoje dane,
a odezwiemy się do Ciebieczytaj więcej
Zaznacz checkbox

lub
Zadzwoń (22) 100 50 60
Integracja z kontem
Gwarancję zapewnia
Fundusze europejskie
Transakcje obsługuje
Aplikacja mobilna