Jeśli rozliczasz się na zasadach uproszczonej księgowości możesz wygodnie prowadzić swoją księgowość i zarządzać finansami korzystając z oferty jednego z banków, które z nami współpracują

Szybkie wystawianie i księgowanie faktur z dowolnego miejsca

 

Jednym z najważniejszych elementów zintegrowanej usługi jest prosty w obsłudze program do fakturowania, z którego można korzystać bezpłatnie przez 24 godziny na dobę. Dzięki niemu będziesz mógł za pomocą dosłownie kilku kliknięć wystawiać kontrahentom faktury, a następnie księgować je w systemie.

W przypadku transakcji zawieranej ze zdefiniowanym klientem, wystawienie faktury sprowadza się właściwie wyłącznie do podania kwoty do zapłacenia i nazwy sprzedawanego produktu.

Stały dostęp do dokumentów.

 

Wszystkie faktury i inne dokumenty dotyczące firmy będziesz mieć zawsze pod ręką nie martwiąc się o ich zaginięcie. Co więcej, system jest skonstruowany tak, abyś mógł z łatwością znaleźć każdą poszukiwaną fakturę – po nazwie kontrahenta, dacie wystawienia faktury, czy też nazwie sprzedanych produktów bądź zrealizowanch usług.

 

Zarządzaj płynnością finansową

 

Śledź stan swoich finansów na bieżąco poprzez automatyczne lub ręczne wprowadzanie faktur kosztowych.

Łatwe i wygodne zarządzanie firmą

 

Tylko dzięki naszemu rozwiązaniu - bankowości i księgowości w jednym miejscu - będziesz mieć dostęp do aktualnego stanu swoich finansów.

 

Umożliwimy Ci załatwienie większości spraw związanych z finansami firmy w jednymi miejscu. Poprzez jedno zalogowanie wystawisz faktury, zapłacisz podatki i faktury kosztowe, sprawdzisz, które faktury pozostały Ci jeszcze do zapłaty oraz wygenerujesz automatycznie sporządzoną przez program deklarację podatkową.

Zintegrowana obsługa bankowo-księgowa

Darmowe fakturowanie

Darmowe fakturowanie

Jeśli masz pytania chętnie służymy pomocą - infolinia: 22 100 50 60  pon- pt  9 -17